Gelişmeler

Uluslararası Klasik Homeopati Akademisi 11 yıl süren özverili sıkı bir çalışma sonunda Profesör George Vithoulkas’ın klasik homeopati öğretilerini en iyi akademik E-eğitim Kursu olarak homeopati öğrenmek isteyenlere sunmaktan gurur duyar. Bu harika bilimin teori ve uygulamasını derinlemesine öğrenmek için https://www.vithoulkas.edu.gr/tr . E-Eğitim Kurs Müfredatının 10 modülünün tamamının en az 12 farklı dilde altyazılı olarak sunulduğunu bilmekten heyecan duyacağınızdan eminiz.

IACH’de sunulan tüm çevrimiçi eğitim materyallerine tek giriş noktasından erişim ve kolay gezinme imkanı sağlamak için web sitemizi ve E-Eğitim platformumuzu yeniden tasarladık. Bu plarformda Prof. Vithoulkas’ın derslerinden ve diğer tüm eğitim kaynaklarımızdan yararlanabilirsiniz. Ayrıca, eğitiminiz boyunca tüm sorularınızı yanıtlamak için hazır olan yetkin Kurs Moderatörleri ekibimiz ve birlikte öğrenmenizi desteklemek için güncellenmiş bir hızlı erişim tartışma Forumu bulunmaktadır.

E-eğitim Kursunu tamamlamış öğrenciler herhangi bir IACH lisansüstü kursuna kolayca başvurabilir ve ayrıca E-Eğitim Kursunu indirimli özel bir ücretle yeniden alabilirler.

Amacımız, öğrencilerimizi Klasik Hahnemann Homeopatisi tedavi sanatı ve biliminde etkin ve donanımlı olarak yetiştirmektir. Dünya çapında 2300’den fazla mezunumuz homeopati uygulamaktadır. IACH öğrencilerine olağanüstü bir eğitim ve homeopati kariyerinde karşılaşacakları zorlukları için sağlam bir altyapı sunmaktadır.

Lütfen E-eğitim Kursu Mezunlarımızın Görüşlerini okuyun:
https://www.vithoulkas.edu.gr/tr/testimonials

IACH, E-eğitim Kursumuzun Ücretsiz Deneme Kursunu sunmaktan mutluluk duyar. Ücretsiz deneme kursuna kayıt için :
https://www.vithoulkas.edu.gr/tr/register

Başa dön

Dünyaca Tanınmış George Vithoulkas Akademisi  öğrencisi olmak bir ayrıcalıktır !!!

Detaylar için tıklayınız...